Vše od Alba

Alba Kancelářská židle MARLENE ŠÉF

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

8 825 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

atan.cz
atan.cz Skladem
cena od
8 825 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Informace o produktu Alba Kancelářská židle MARLENE ŠÉF

Elegantní kancelářská židle v černém síťovaném provedení, se subtilní designovou konstrukcí. V základní ceně je tato židle bez područek, s nylonovým černým křížem a kolečky s průměrem 65 mm. Nosnost této kancelářské židle je 130 kg.  Šířka sedáku je 48 cm.  Dodáváme v demontu. Nabízíme i možnost smontování.

Produkt Alba Kancelářská židle MARLENE ŠÉF z kategorie kancelářské židle si můžete zakoupit v internetovém obchodě atan.cz za cenu 8 825 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Alba Kancelářská židle MARLENE ŠÉF od značky ALBA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Alba Kancelářská židle MARLENE ŠÉF a také tipy, jak vybírat kancelářské židle. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Alba Kancelářská židle MARLENE ŠÉF?

Aktuálně můžete produkt Alba Kancelářská židle MARLENE ŠÉF koupit již od 8 825 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Alba Kancelářská židle MARLENE ŠÉF?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu atan.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Alba Kancelářská židle MARLENE ŠÉF skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.