Vše od ALESSI

Alessi designové pánve Edo (objem 100 cl)

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 000 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

designpropaganda.cz
designpropaganda.cz Skladem
cena od
2 000 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Alessi designové pánve Edo (objem 100 cl)

Pánev Edo s dlouhou rukojetí o průměru 20 cm vyrobená z hliníku bez tyčového vnitřku. S magnetickým dnem vhodným i pro indukční vaření je pánev Edo perfektní pro přípravu jakéhokoli druhu jídla, a to díky hliníku, který šíří teplo pro dokonalé vaření. Tato pánev je vhodná pro profesionální i domácí použití a nikdy vás nenechá o samotě. Pro Alessi navrhla Patricia Urquiola.

Produkt Alessi designové pánve Edo (objem 100 cl) z kategorie 1201 si můžete zakoupit v internetovém obchodě designpropaganda.cz za cenu 2 000 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Alessi designové pánve Edo (objem 100 cl) od značky ALESSI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Alessi designové pánve Edo (objem 100 cl) a také tipy, jak vybírat 1201. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Alessi designové pánve Edo (objem 100 cl)?

Aktuálně můžete produkt Alessi designové pánve Edo (objem 100 cl) koupit již od 2 000 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Alessi designové pánve Edo (objem 100 cl)?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu designpropaganda.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Alessi designové pánve Edo (objem 100 cl) skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.