Vše od Autronic

Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

315 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

atan.cz
atan.cz Skladem
cena od
315 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Informace o produktu Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá

Skládací manšestrový taburet TAB-471 GREY6 v šedém odstínu je skvělou volbou pro ty, kdo hledají funkční a stylový doplněk do moderního interiéru. Potah z manšestrové látky dodává nábytku jemný, elegantní vzhled a zároveň působí útulně. Praktický úložný prostor uvnitř umožňuje snadné schování drobností, které chcete mít po ruce, ale ne na očích. Taburet je skládací, což oceníte zejména při úspoře místa. Díky vysoké nosnosti zvládne i každodenní používání jako sedací prvek.

Produkt Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá z kategorie s úložným prostorem si můžete zakoupit v internetovém obchodě atan.cz za cenu 315 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá od značky AUTRONIC.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá a také tipy, jak vybírat s úložným prostorem. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá?

Aktuálně můžete produkt Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá koupit již od 315 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu atan.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá EAN kód?

EAN kód pro Autronic Taburet TAB-471 GREY6, šedá je 8591957693947. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.