Vše od CLASSICON

Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

43 705 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

designpropaganda.cz
designpropaganda.cz Skladem
cena od
43 705 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Classicon designové toaletní stolky De Stijl
CLASSICON

Classicon designové toaletní stolky De Stijl

od 139 387 Kč

Classicon designové toaletní stolky Petite Coiffeuse
CLASSICON

Classicon designové toaletní stolky Petite Coiffeuse

od 249 626 Kč

Classicon designové odkládací stolky Occasional Table Round
CLASSICON

Classicon designové odkládací stolky Occasional Table Round

od 41 139 Kč

Classicon designové odkládací stolky Rivoli
CLASSICON

Classicon designové odkládací stolky Rivoli

od 113 382 Kč

Classicon designové odkladací stolky Diana E
CLASSICON

Classicon designové odkladací stolky Diana E

od 34 855 Kč

Classicon designové odkládací stolky Pli Side Table High (výška 65 cm)
CLASSICON

Classicon designové odkládací stolky Pli Side Table High (výška 65 cm)

od 59 994 Kč

Classicon designové odkládací stolky Occasional Table Square
CLASSICON

Classicon designové odkládací stolky Occasional Table Square

od 41 139 Kč

Classicon designové odkládací stolky Pli Side Table Low (výška 48 cm)
CLASSICON

Classicon designové odkládací stolky Pli Side Table Low (výška 48 cm)

od 46 847 Kč

Jan Kurtz designové zahradní konferenční stoly Newport (90 x 90 cm)
JAN KURTZ

Jan Kurtz designové zahradní konferenční stoly Newport (90 x 90 cm)

od 12 948 Kč

Miniforms designové odkládací stolky Soda Low
MINIFORMS

Miniforms designové odkládací stolky Soda Low

od 55 539 Kč

Vitra designové odkládací stolky Cork Family C
VITRA

Vitra designové odkládací stolky Cork Family C

od 12 090 Kč

Noční stolek, ekokůže, černá, CASTEL
Kondela

Noční stolek, ekokůže, černá, CASTEL

od 1 990 Kč

Noční stolek, ekokůže, bílá, CASTEL
Kondela

Noční stolek, ekokůže, bílá, CASTEL

od 1 990 Kč

Noční stolek, borovice canyon/dub sonoma trufel, TEINA KOM2S
Kondela

Noční stolek, borovice canyon/dub sonoma trufel, TEINA KOM2S

od 2 790 Kč

Noční stolek, grafit, DOLI
Kondela

Noční stolek, grafit, DOLI

od 1 190 Kč

Noční stolek, dub sonoma, DOLI
Kondela

Noční stolek, dub sonoma, DOLI

od 1 190 Kč

Noční stolek, černá ekokůže, BOLTON
Kondela

Noční stolek, černá ekokůže, BOLTON

od 1 490 Kč

Noční stolek, bíla ekokůže, BOLTON
Kondela

Noční stolek, bíla ekokůže, BOLTON

od 1 490 Kč

Noční stolek kouřový dub 40 x 40 x 56 cm kompozitní dřevo 326811

Noční stolek kouřový dub 40 x 40 x 56 cm kompozitní dřevo 326811

od 557 Kč

Noční stolek šedý a bílý 38 x 28 x 45 cm dřevo pavlovnie 284047

Noční stolek šedý a bílý 38 x 28 x 45 cm dřevo pavlovnie 284047

od 1 115 Kč

Informace o produktu Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table

Designové odkládací stolky Sol Side Table vytvořilo studio Ortega Guijarro pro značku ClassiCon. Odkládací stolek Sol, představený v roce 2021, je mistrovským dílem současného designu. Povrchově jednoduchý stůl používá průhledné povrchy k vytvoření zajímavých stínů, které spojují barvy a tóny v nádherné kombinaci. Odkládací stolek má základnu vyrobenou ze dvou kusů křišťálového skla královské modré barvy, které do sebe zapadají v pravém úhlu a podporují plochou obdélníkovou desku stolu. Všechny tři prvky stolu byly na hranách zaobleny, čímž zjemňují celkový vzhled designu, a byly důmyslně uspořádány tak, aby zachycovaly světlo. Jak světlo prochází panely, stůl vytváří podmanivou škálu stínů a tvarů a proměňuje jednoduchou šablonu v kouzelnou podívanou. Sol se dokonale hodí do obývacích pokojů a salonků, potěší návštěvníky a inspiruje k rozhovorům a zároveň poskytne nádherné prostředí pro květiny.

Produkt Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table z kategorie noční stolky si můžete zakoupit v internetovém obchodě designpropaganda.cz za cenu 43 705 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table od značky CLASSICON.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table a také tipy, jak vybírat noční stolky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table?

Aktuálně můžete produkt Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table koupit již od 43 705 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu designpropaganda.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.