Vše od Falco

Falco Patrová postel Maty NEW s úložným prostorem bílá/modrá

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

28 784 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

atan.cz
atan.cz Skladem
cena od
28 784 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Informace o produktu Falco Patrová postel Maty NEW s úložným prostorem bílá/modrá

Dětská patrová postel Maty je určena pro ty, kteří pro své děti hledají funkčnost, moderní design a kvalitu. Její stabilní konstrukce, zaoblené hrany a zábrana na horní posteli zajišťují bezpečnost a pohodlí dítěte. Postel nabízí prostor pro spaní až pro 3 děti a také spoustu úložných prostorů, které jsou v dětském pokoji nepostradatelné. Úložný prostor se skrývá ve spodní výsuvné části a také ve schůdkách, které vedou na vrchní část postele. Díky tomuto netradičnímu řešení jsou schůdky dostatečně velké a bezpečné. Pro větší bezpečí Vašich dětí je na schůdkách umístěno zábradlí a vrchní postel má zvýšenou bočnici, která slouží jako zábrana. Součástí postele jsou 2 "rošty" - desky a 2 pěnové matrace. Pocha pro spaní je 1x 80x200 cm a 1x 120x200 cm. Doporučená nosnost horního lůžka 70 kg, spodního lůžka 70 kg. Postel je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Doplňující informace: Hmotnost: 200 kg Úložný prostor: ANO Výška: 145 cm Délka: 260 cm Hloubka: 124 cm Záruka: 2 roky Rošt v ceně: ANO Matrace je v ceně: ANO

Produkt Falco Patrová postel Maty NEW s úložným prostorem bílá/modrá z kategorie dětské patrové postele si můžete zakoupit v internetovém obchodě atan.cz za cenu 28 784 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Falco Patrová postel Maty NEW s úložným prostorem bílá/modrá od značky FALCO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Falco Patrová postel Maty NEW s úložným prostorem bílá/modrá a také tipy, jak vybírat dětské patrové postele. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Falco Patrová postel Maty NEW s úložným prostorem bílá/modrá?

Aktuálně můžete produkt Falco Patrová postel Maty NEW s úložným prostorem bílá/modrá koupit již od 28 784 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Falco Patrová postel Maty NEW s úložným prostorem bílá/modrá?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu atan.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Falco Patrová postel Maty NEW s úložným prostorem bílá/modrá skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.