Vše od Fieldmann

Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 399 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

4home.cz
4home.cz Skladem
cena od
2 399 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka

Vysokotlaký čistič má napětí 220-240 V a kmitočet 50/60 Hz s příkonem 1600 W. Maximální tlak dosahuje 130 barů a maximální průtok je 420 l/hod. Čerpadlo má samonasávací funkci a připojovací kabel je dlouhý 5 metrů. Součástí je 5 metrů dlouhá vysokotlaká hadice, kovové čerpadlo a stříkací pistole s variabilní tryskou. Čistič je vybaven integrovanou nádobkou na šampón a kolečky pro snadnou manipulaci. Tento model je ideální pro efektivní čištění různých povrchů.

Produkt Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka z kategorie vysokotlaké čističe si můžete zakoupit v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 2 399 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka od značky FIELDMANN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka a také tipy, jak vybírat vysokotlaké čističe. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka?

Aktuálně můžete produkt Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka koupit již od 2 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 4home.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka EAN kód?

EAN kód pro Fieldmann FDW 201602-E vysokotlaká myčka je 8590669305148. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.