Vše od Italux

ITALUX PND-16374-5-COP-GD-3K

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 306 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

heureka.cz
heureka.cz Skladem
cena od
3 306 Kč

Informace o produktu ITALUX PND-16374-5-COP-GD-3K

ITALUX PND-16374-5-COP-GD-3K

Produkt ITALUX PND-16374-5-COP-GD-3K z kategorie svítidla si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 3 306 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ITALUX PND-16374-5-COP-GD-3K od značky ITALUX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ITALUX PND-16374-5-COP-GD-3K a také tipy, jak vybírat svítidla. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ITALUX PND-16374-5-COP-GD-3K?

Aktuálně můžete produkt ITALUX PND-16374-5-COP-GD-3K koupit již od 3 306 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ITALUX PND-16374-5-COP-GD-3K?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ITALUX PND-16374-5-COP-GD-3K skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.