Vše od Hanah Home

Knihovna Hector Sapphire

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 799 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

4home.cz
4home.cz Skladem
cena od
1 799 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Knihovna Hector Sapphire

Knihovna Hector Sapphire je dokonalým spojením elegance a funkčnosti. Její výrazná safírová barva dodá interiéru jedinečný charakter a stane se dominantním prvkem v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Moderní design s čistými liniemi ji předurčuje k tomu, aby působila jako stylový doplněk, který zároveň nabídne praktické řešení pro uložení vašich věcí.Díky mnoha policím a chytrému rozvržení nabízí dostatek prostoru pro knihy, dekorace, fotografie i drobné suvenýry. Výška polic 25 cm umožňuje snadno umístit i větší knihy nebo výrazné dekorativní kousky. Knihovnu lze navíc připevnit ke stěně, což zajišťuje stabilitu a bezpečnost i v domácnostech s dětmi či domácími mazlíčky.Vyrobena je ze 100% melaminem potažené dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Safírový povrch je nejen estetický, ale také praktický – snadno se čistí a udržuje v perfektním stavu.Hlavní výhody produktu elegantní a moderní design v safírové barvě dostatek polic pro knihy, dekorace i osobní předměty možnost připevnění ke stěně pro vyšší stabilitu odolná konstrukce z melaminem potažené dřevotřísky univerzální využití v obývacím pokoji, ložnici či pracovněParametry a specifikace materiál: 100% melaminovaná dřevotříska tloušťka: 18 mm rozměry: šířka 90 cm, výška 162,6 cm, hloubka 22 cm výška police: 25 cm barva: světle hnědá

Produkt Knihovna Hector Sapphire z kategorie regály si můžete zakoupit v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 1 799 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Knihovna Hector Sapphire od značky HANAH HOME.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Knihovna Hector Sapphire a také tipy, jak vybírat regály. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Knihovna Hector Sapphire?

Aktuálně můžete produkt Knihovna Hector Sapphire koupit již od 1 799 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Knihovna Hector Sapphire?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 4home.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Knihovna Hector Sapphire skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Knihovna Hector Sapphire EAN kód?

EAN kód pro Knihovna Hector Sapphire je 8683743678693. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.