Vše od Kondela

Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 690 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kondela.cz
kondela.cz Skladem
cena od
3 690 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Informace o produktu Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40

Materiál: laminovaná DTD Barva: dub artisan Rozměry (ŠxHxV): 40x38,8x120,4 cm Výška spodního prostoru od podlahy: 12 cm Pět šuplíků Rozměr šuplíku (ŠxV): 36,2x18 cm Vnitřní rozměr šuplíku (ŠxHxV): 30,8x33,3x9 cm Na nožičkách Barva nožiček: černá Nosnost šuplíku: 5 kg Nosnost vrchní desky: 15 kg Moderní styl Bez úchytek Doporučujeme připevnit ke zdi Dodáváno v demontu

Produkt Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40 z kategorie komody si můžete zakoupit v internetovém obchodě kondela.cz za cenu 3 690 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40 od značky KONDELA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40 a také tipy, jak vybírat komody. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40?

Aktuálně můžete produkt Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40 koupit již od 3 690 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kondela.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40 EAN kód?

EAN kód pro Komoda, dub artisan, BOGAN 5S40 je 3342203925733. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.