Kovový košík s příhrádkami, bílá

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

4home.cz
4home.cz Skladem
cena od
299 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

TESCOMA Odkládací miska CLEAN KIT

TESCOMA Odkládací miska CLEAN KIT

od 119 Kč

Rozšiřitelný odkapávač na nádobí s odkapávací miskou, 41,5 x 36,5 x 20,5 cm

Rozšiřitelný odkapávač na nádobí s odkapávací miskou, 41,5 x 36,5 x 20,5 cm

od 459 Kč

METALTEX Kovový odkapávač do rohu dřezu - CORNERTEX, 43 x 17 x 2 cm

METALTEX Kovový odkapávač do rohu dřezu - CORNERTEX, 43 x 17 x 2 cm

od 199 Kč

METALTEX Nastavitelný odkapávač, posuvný organizér do dřezu - DRAINFLEX, 35 - 52 cm

METALTEX Nastavitelný odkapávač, posuvný organizér do dřezu - DRAINFLEX, 35 - 52 cm

od 149 Kč

Mixxus RAC-01.SUS BLACK

Mixxus RAC-01.SUS BLACK

od 342 Kč

Mixxus BAS-01.SUS BLACK

Mixxus BAS-01.SUS BLACK

od 309 Kč

Dávkovač saponátu Stripe, béžová/s chromovými prvky

Dávkovač saponátu Stripe, béžová/s chromovými prvky

od 330 Kč

Dávkovač saponátu Harper, šedá/s chromovými prvky

Dávkovač saponátu Harper, šedá/s chromovými prvky

od 367 Kč

HOMCOM Sušák na nádobí, dvouúrovňový stojan na sušení nádobí, 51-93 cm s háčky, odkapávač pro kuchyňský dřez, nerezová ocel, černý | Aosom

HOMCOM Sušák na nádobí, dvouúrovňový stojan na sušení nádobí, 51-93 cm s háčky, odkapávač pro kuchyňský dřez, nerezová ocel, černý | Aosom

od 1 514 Kč

HOMCOM Sušák na nádobí, 2-patrový sušák s háčky, odkapávací koš, stojan na nádobí pro dřez, ocel, černá | Aosom

HOMCOM Sušák na nádobí, 2-patrový sušák s háčky, odkapávací koš, stojan na nádobí pro dřez, ocel, černá | Aosom

od 1 564 Kč

IN-DURO Držák a odkapávač na talíře STRIPES, 15,8 x 47 x 5,8 cm, antracit

IN-DURO Držák a odkapávač na talíře STRIPES, 15,8 x 47 x 5,8 cm, antracit

od 749 Kč

Deante příslušenství, skládací odkapávač pro Deante kuchyňské dřezy 470x300 mm, černá-ocelová, DEA-ZZH_02NM

Deante příslušenství, skládací odkapávač pro Deante kuchyňské dřezy 470x300 mm, černá-ocelová, DEA-ZZH_02NM

od 337 Kč

Curver Odkapávač obdelníkový tmavě šedý

Curver Odkapávač obdelníkový tmavě šedý

od 104 Kč

TESCOMA Odkapávač z mikrovlákna CLEAN KIT

TESCOMA Odkapávač z mikrovlákna CLEAN KIT

od 159 Kč

TESCOMA Odkapávač na kuchyňské nářadí CLEAN KIT

TESCOMA Odkapávač na kuchyňské nářadí CLEAN KIT

od 419 Kč

TESCOMA Odkapávač na ovoce a zeleninu PRESTO 51 x 39 cm

TESCOMA Odkapávač na ovoce a zeleninu PRESTO 51 x 39 cm

od 229 Kč

TESCOMA Odkapávač na nádobí PRESTO XXL 60 x 45 cm

TESCOMA Odkapávač na nádobí PRESTO XXL 60 x 45 cm

od 269 Kč

TESCOMA Odkapávač na nádobí PRESTO 51 x 39 cm

TESCOMA Odkapávač na nádobí PRESTO 51 x 39 cm

od 219 Kč

Curver Odpakávač na nádobí šedý

Curver Odpakávač na nádobí šedý

od 97 Kč

Plastový organizér MEDYA 26,5 x 35 x 39 cm, taupe

Plastový organizér MEDYA 26,5 x 35 x 39 cm, taupe

od 569 Kč

Informace o produktu Kovový košík s příhrádkami, bílá

Dejte dochucovadlům na stole styl a řád. Uložte je do šikovného kovového košíku se čtyřmi přihrádkami, které vše prakticky oddělí od sebe.Bude ideální na olej, ocet, sůl a pepř, umístit do něj však můžete i skleničku s příbory nebo ubrousky. Praktičtějšího pomocníka jen tak nenajdete. Díky sklápěcímu držadlu můžete svá dochucovadla pohodlně přenášet, například při letním grilování na terase.

Produkt Kovový košík s příhrádkami, bílá z kategorie odkapávače nádobí si můžete zakoupit v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 299 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kovový košík s příhrádkami, bílá .

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kovový košík s příhrádkami, bílá a také tipy, jak vybírat odkapávače nádobí. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kovový košík s příhrádkami, bílá?

Aktuálně můžete produkt Kovový košík s příhrádkami, bílá koupit již od 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kovový košík s příhrádkami, bílá?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 4home.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kovový košík s příhrádkami, bílá skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kovový košík s příhrádkami, bílá EAN kód?

EAN kód pro Kovový košík s příhrádkami, bílá je 8596265067428. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.