Vše od Hanah Home

Polička Viola Black and Walnut

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

759 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

4home.cz
4home.cz Skladem
cena od
759 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Polička Viola Black and Walnut

Polička Viola Black and Walnut je moderní nástěnná police v industriálním stylu, která kombinuje přírodní smrkové dřevo v ořechovém odstínu s pevnou kovovou konstrukcí v černé barvě. Třípatrové provedení nabízí praktický prostor pro knihy, dekorace, svíčky nebo menší rostliny a zároveň působí jako výrazný designový prvek. Díky kompaktním rozměrům se hodí do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Každý kus dřeva je originál s jemně odlišnou kresbou, což podtrhuje autentický charakter police. Určena je k pevné montáži na zeď.Parametry: materiál polic: 100% smrkové dřevo tloušťka dřeva: 15 mm materiál rámu: 100% kov tloušťka kovu: 6 mm rozměr jedné police: 40 × 14 cm počet polic: 3 celkové rozměry: 60 × 40 × 15 cm barva: černá / ořech

Produkt Polička Viola Black and Walnut z kategorie regály a poličky si můžete zakoupit v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 759 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Polička Viola Black and Walnut od značky HANAH HOME.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Polička Viola Black and Walnut a také tipy, jak vybírat regály a poličky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Polička Viola Black and Walnut?

Aktuálně můžete produkt Polička Viola Black and Walnut koupit již od 759 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Polička Viola Black and Walnut?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 4home.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Polička Viola Black and Walnut skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Polička Viola Black and Walnut EAN kód?

EAN kód pro Polička Viola Black and Walnut je 8682870703124. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.