Vše od Kondela

Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kondela.cz
kondela.cz Skladem
cena od
1 990 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Zahradní altánek 3x3 m, bílá, GOTAN
Kondela

Zahradní altánek 3x3 m, bílá, GOTAN

od 1 050 Kč

Stanový altán do zahrady, 3,9x2,5x3,9m, béžová / černá, RINGE TYP 2 + 6 bočních stran
Kondela

Stanový altán do zahrady, 3,9x2,5x3,9m, béžová / černá, RINGE TYP 2 + 6 bočních stran

od 3 290 Kč

Zahradní párty stan, bílá, 3x3 m, TEKNO TYP 1
Kondela

Zahradní párty stan, bílá, 3x3 m, TEKNO TYP 1

od 1 650 Kč

Zahradní altán 3x4 m, béžová, TABARI
Kondela

Zahradní altán 3x4 m, béžová, TABARI

od 5 790 Kč

Stanový altán do zahrady, 3,9x2,5x3,9m, zelená / bílá, RINGE TYP 1 + 6 bočních stran
Kondela

Stanový altán do zahrady, 3,9x2,5x3,9m, zelená / bílá, RINGE TYP 1 + 6 bočních stran

od 2 590 Kč

Zahradní přístřešek, letní / zimní verze, 3,6x2,2m, IGLU
Kondela

Zahradní přístřešek, letní / zimní verze, 3,6x2,2m, IGLU

od 21 590 Kč

Zahradní párty stan, bílá, 3x6 m, TEKNO TYP 2
Kondela

Zahradní párty stan, bílá, 3x6 m, TEKNO TYP 2

od 2 690 Kč

INSTENT BASIC 3x3 m + 2 bočnice, bílý
Instent

INSTENT BASIC 3x3 m + 2 bočnice, bílý

od 3 455 Kč

TENTino STEEL HEXAGON 3x3m 0A - BEZ BOČNIC, konstrukce + střecha TENTino + 0x boční plachta

TENTino STEEL HEXAGON 3x3m 0A - BEZ BOČNIC, konstrukce + střecha TENTino + 0x boční plachta

od 3 999 Kč

Sharks SA050 Monte
Sharks

Sharks SA050 Monte

od 5 790 Kč

tectake 406773 skládací pavilon viola 3x6 m, hliník, 6 bočních dílů černá
TecTake

tectake 406773 skládací pavilon viola 3x6 m, hliník, 6 bočních dílů černá

od 7 675 Kč

INSTENT BASIC 3x3 m + 2 bočnice, tmavě zelený
Instent

INSTENT BASIC 3x3 m + 2 bočnice, tmavě zelený

od 3 415 Kč

INSTENT BASIC 3x3 m + 2 bočnice, béžový
Instent

INSTENT BASIC 3x3 m + 2 bočnice, béžový

od 3 495 Kč

Omaxi 937254 Party Stan Antracitová, Bílá 600 x 400 x 266 cm Polyester, ocel
vidaXL

Omaxi 937254 Party Stan Antracitová, Bílá 600 x 400 x 266 cm Polyester, ocel

od 2 850 Kč

Omaxi 937179 Party Stan Antracitová, Bílá 400 x 400 x 266 cm Polyester, ocel
vidaXL

Omaxi 937179 Party Stan Antracitová, Bílá 400 x 400 x 266 cm Polyester, ocel

od 2 134 Kč

OMAXI 800516 Profesionální skládací party stan 3 bočnice 280x410x315 cm ocel bílý
vidaXL

OMAXI 800516 Profesionální skládací party stan 3 bočnice 280x410x315 cm ocel bílý

od 3 282 Kč

Mikel kompletní set X serie 40HEX-AL 3x3m modrá 3131036
Mikel

Mikel kompletní set X serie 40HEX-AL 3x3m modrá 3131036

od 10 174 Kč

Mikel základní set X serie 40HEX-AL šedá 3x3m světlá 3130939
Mikel

Mikel základní set X serie 40HEX-AL šedá 3x3m světlá 3130939

od 7 422 Kč

EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 2x3 ČERVENÝ
EKSPAND

EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 2x3 ČERVENÝ

od 3 120 Kč

EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 2,5x2,5 MODRÝ
EKSPAND

EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 2,5x2,5 MODRÝ

od 2 990 Kč

Informace o produktu Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1

Materiál: 100% polyester / ocel Barva: zelená Rozměry (ŠxHxV): 200x200x250 cm nepromokavý Odolný vůči UV záření Ochrana před slunečním zářením a lehkým deštěm Nevystavujte ho nepříznivým povětrnostním podmínkám Dodávané v demontu

Produkt Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1 z kategorie zahradní altány si můžete zakoupit v internetovém obchodě kondela.cz za cenu 1 990 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1 od značky KONDELA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1 a také tipy, jak vybírat zahradní altány. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1?

Aktuálně můžete produkt Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1 koupit již od 1 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kondela.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1 EAN kód?

EAN kód pro Rýchlorozkladací nůžkový altán 2x2m, zelená TREKAN TYP 1 je 3224279900626. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.