Vše od Sollux
Sollux SLX1540
5.0
(1 obchod)
LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ
Sollux
Sollux SL.0032
od 452 Kč
Sollux
Sollux SLX0035
od 1 290 Kč
Sollux
Sollux SL.1598
od 564 Kč
Sollux
SOLLUX SL.1192
od 604 Kč
Sollux
Sollux SLX0912
od 424 Kč
Sollux
Sollux SL.0369
od 543 Kč
Sollux
Sollux SL.1737
od 812 Kč
Sollux
Sollux SLX0270
od 790 Kč
Sollux
Sollux SL.0050
od 584 Kč
Sollux
Sollux SL.0835
od 503 Kč
Sollux
Sollux SL.0870
od 886 Kč
Sollux
Sollux SL.0673
od 618 Kč
Sollux
Sollux SL.0160
od 564 Kč
Sollux
Sollux SLX0031
od 790 Kč
Sollux
Sollux SL.0766
od 2 390 Kč
Sollux
Sollux SL.2469
od 999 Kč
Sollux
Sollux SL.0077
od 1 174 Kč
Sollux
Sollux SL.1535
od 863 Kč
Sollux
SOLLUX SL.1017
od 746 Kč
Sollux
Sollux SL.0129
od 1 350 Kč
Informace o produktu Sollux SLX1540
Sollux SLX1540
Produkt Sollux SLX1540 z kategorie svítidla si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 1 690 Kč.
Doporučujeme
PODOBNE ZNAČKY V KATEGORII
Odkazy na značky:
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Sollux SLX1540 od značky SOLLUX.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sollux SLX1540 a také tipy, jak vybírat svítidla. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Sollux SLX1540?
Aktuálně můžete produkt Sollux SLX1540 koupit již od 1 690 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Sollux SLX1540?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Sollux SLX1540 skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.