Vše od Hanah Home

Televizní stolek Ova

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 399 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

4home.cz
4home.cz Skladem
cena od
1 399 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Informace o produktu Televizní stolek Ova

Stylový televizní stolek v kombinaci dubu a antracitu přináší do vašeho obývacího pokoje moderní eleganci i praktické využití. Díky svým kompaktním rozměrům a funkčnímu členění je ideální volbou pro menší i středně velké interiéry, kde pomůže vytvořit čisté a přehledné zábavní centrum.Vyroben je ze 100% melaminem potažené dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm, která zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky kombinaci přírodního dubového dekoru s kontrastní antracitovou barvou stolek snadno zapadne do moderního interiéru a zvýrazní jeho celkový styl.Úložný prostor v podobě otevřených polic a členěných přihrádek poskytuje místo pro multimediální zařízení, dálkové ovladače, konzole i další doplňky. Rozměry 120 × 36,8 × 25 cm nabízí kompaktní, ale efektivní využití prostoru.Hlavní výhody produktu Moderní kombinace dubu a antracitu Kvalitní melaminovaná deska o tloušťce 18 mm Praktický úložný prostor s přístupnými policemi Vhodné i pro menší obytné prostory Odolnost vůči každodennímu používání Montážní sada a návod Materiál: 100% melaminem potažená dřevotříska Tloušťka desky: 18 mm Rozměry: šířka 120 cm, výška 36,8 cm, hloubka 25 cm Barva: dub a antracit

Produkt Televizní stolek Ova z kategorie konferenční stolky si můžete zakoupit v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 1 399 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Televizní stolek Ova od značky HANAH HOME.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Televizní stolek Ova a také tipy, jak vybírat konferenční stolky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Televizní stolek Ova?

Aktuálně můžete produkt Televizní stolek Ova koupit již od 1 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Televizní stolek Ova?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 4home.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Televizní stolek Ova skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Televizní stolek Ova EAN kód?

EAN kód pro Televizní stolek Ova je 8681875683332. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.