Vše od Unis

Unis Komoda masiv 00121

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

17 963 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

atan.cz
atan.cz Skladem
cena od
17 963 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Unis Komoda masiv 00121

Provedení: Dřevěný příborník je vyrobený ze stoprocentního smrkového masivu v různém moření. Nabízíme možnost objednání též v borovicovém masivu - viz.níže. Z masivu jsou vyrobena i záda a police příborníku, což značně zvyšuje jeho pevnost a stabilitu. Příborník patří mezi velmi praktické úložné prostory v domácnosti. Tento příborník má troje dveře, jednu polici a dvě zásuvky bez pojezdů (lze objednat). Povrchová úprava: Příborník je povrchově zakončen dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Nabízíme možnost objednání tohoto příborníku i bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, pro další individuální úpravy. Je možnost objednat také vnitřní povrchovou úpravu – příplatek 4%.

Produkt Unis Komoda masiv 00121 z kategorie univerzální si můžete zakoupit v internetovém obchodě atan.cz za cenu 17 963 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Unis Komoda masiv 00121 od značky UNIS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Unis Komoda masiv 00121 a také tipy, jak vybírat univerzální. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Unis Komoda masiv 00121?

Aktuálně můžete produkt Unis Komoda masiv 00121 koupit již od 17 963 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Unis Komoda masiv 00121?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu atan.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Unis Komoda masiv 00121 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.