Vše od Kondela

Věšák, černá, kov/mramor, TRITON

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

590 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

kondela.cz
kondela.cz Skladem
cena od
590 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Informace o produktu Věšák, černá, kov/mramor, TRITON

Materiál: kov/mramor Barva: černá Rozměry (Průměr x V): 36,5x176 cm Tloušťka materiálu stojanu: 3,2 cm S háčky Nosnost háčku: 3 kg Praktický Moderní design Dodáváno v demontu

Produkt Věšák, černá, kov/mramor, TRITON z kategorie němý sluha si můžete zakoupit v internetovém obchodě kondela.cz za cenu 590 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Věšák, černá, kov/mramor, TRITON od značky KONDELA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Věšák, černá, kov/mramor, TRITON a také tipy, jak vybírat němý sluha. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Věšák, černá, kov/mramor, TRITON?

Aktuálně můžete produkt Věšák, černá, kov/mramor, TRITON koupit již od 590 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Věšák, černá, kov/mramor, TRITON?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kondela.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Věšák, černá, kov/mramor, TRITON skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Věšák, černá, kov/mramor, TRITON EAN kód?

EAN kód pro Věšák, černá, kov/mramor, TRITON je 3342203954443. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.