Vše od BOLIA

Bolia designové odkládací stolky Plateau Side Table (48 průměr)

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

18 434 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

designpropaganda.cz
designpropaganda.cz Skladem
cena od
18 434 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Bolia designové odkládací stolky Pillar Side Table
BOLIA

Bolia designové odkládací stolky Pillar Side Table

od 14 274 Kč

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table(42 x 95 x 61 cm)
BOLIA

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table(42 x 95 x 61 cm)

od 48 074 Kč

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table Medium (průměr 65 cm)
BOLIA

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table Medium (průměr 65 cm)

od 41 574 Kč

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table(42 x 66 x 41 cm)
BOLIA

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table(42 x 66 x 41 cm)

od 33 774 Kč

Bolia designové odkládací stolky Mix Coffee Table
BOLIA

Bolia designové odkládací stolky Mix Coffee Table

od 32 474 Kč

Bolia designové odkládací stolky Story Side Table
BOLIA

Bolia designové odkládací stolky Story Side Table

od 35 074 Kč

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table Large (průměr 94 cm)
BOLIA

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table Large (průměr 94 cm)

od 63 674 Kč

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table(35 x 95 x 61 cm)
BOLIA

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table(35 x 95 x 61 cm)

od 48 074 Kč

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table(35 x 66 x 41 cm)
BOLIA

Bolia designové konferenční stoly Mix Coffee Table(35 x 66 x 41 cm)

od 33 774 Kč

OK Design okládací stolky Ami side table
OK DESIGN

OK Design okládací stolky Ami side table

od 6 864 Kč

Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table
CLASSICON

Classicon designové odkládací stolky Sol Side Table

od 43 705 Kč

Noční stolek NOREA, ořech

Noční stolek NOREA, ořech

od 1 189 Kč

Jan Kutrz designové zahradní stolky Tivoli
JAN KURTZ

Jan Kutrz designové zahradní stolky Tivoli

od 9 335 Kč

Classicon designové toaletní stolky De Stijl
CLASSICON

Classicon designové toaletní stolky De Stijl

od 139 387 Kč

Classicon designové toaletní stolky Petite Coiffeuse
CLASSICON

Classicon designové toaletní stolky Petite Coiffeuse

od 249 626 Kč

Jan Kurtz designové zahradní konferenční stoly Newport (90 x 90 cm)
JAN KURTZ

Jan Kurtz designové zahradní konferenční stoly Newport (90 x 90 cm)

od 12 948 Kč

Normann Copenhagen designové odkládací stolky Stock Table
NORMANN COPENHAGEN

Normann Copenhagen designové odkládací stolky Stock Table

od 7 875 Kč

Miniforms designové odkládací stolky Soda Low
MINIFORMS

Miniforms designové odkládací stolky Soda Low

od 55 539 Kč

Vitra designové odkládací stolky Cork Family C
VITRA

Vitra designové odkládací stolky Cork Family C

od 12 090 Kč

Normann Copenhagen Rib Bedside Table
NORMANN COPENHAGEN

Normann Copenhagen Rib Bedside Table

od 13 750 Kč

Informace o produktu Bolia designové odkládací stolky Plateau Side Table (48 průměr)

Designové konferenční stoly Plateau Coffee Table jsou navrženy designérem Bürem Famosem. Celá řada sestává pouze ze dvou částí – horní desky a pevné základny. Horní deska je z masivního dřeva a je frézována tak, aby rám s měkkými tvary hrany vytvořil elegantní design. Hrana stolku také zdůrazňuje vysoce odvedenou řemeslnou práci, která se promítá i v celé kolekci. Základna stolku je vyrobena z lisované dýhy a obsahuje také skrytý úložný prostor, zatímco horní část může také sloužit jako podnos. V dostání je v několika velikostech.

Produkt Bolia designové odkládací stolky Plateau Side Table (48 průměr) z kategorie noční stolky si můžete zakoupit v internetovém obchodě designpropaganda.cz za cenu 18 434 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Bolia designové odkládací stolky Plateau Side Table (48 průměr) od značky BOLIA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Bolia designové odkládací stolky Plateau Side Table (48 průměr) a také tipy, jak vybírat noční stolky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Bolia designové odkládací stolky Plateau Side Table (48 průměr)?

Aktuálně můžete produkt Bolia designové odkládací stolky Plateau Side Table (48 průměr) koupit již od 18 434 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Bolia designové odkládací stolky Plateau Side Table (48 průměr)?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu designpropaganda.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Bolia designové odkládací stolky Plateau Side Table (48 průměr) skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.