Vše od KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Matilda Coffee Table

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

51 117 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

designpropaganda.cz
designpropaganda.cz Skladem
cena od
51 117 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Kenneth Cobonpue konferenční stolky Croissant Coffee Table (118,5 x 35 v cm)
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue konferenční stolky Croissant Coffee Table (118,5 x 35 v cm)

od 49 104 Kč

Kenneth Cobonpue konferenční stolky Croissant Coffee Table (138,5 x 35 v cm)
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue konferenční stolky Croissant Coffee Table (138,5 x 35 v cm)

od 57 959 Kč

Kenneth Cobonpue designové odkládací stolky Cabaret Side Table
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue designové odkládací stolky Cabaret Side Table

od 31 395 Kč

Kenneth Cobonpue designové konferenční stolky Dreamcatcher Coffee Table (150 x 35 cm)
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue designové konferenční stolky Dreamcatcher Coffee Table (150 x 35 cm)

od 63 192 Kč

Kenneth Cobonpue designové konferenční stolky Bouquet Coffee Table
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue designové konferenční stolky Bouquet Coffee Table

od 33 810 Kč

Kenneth Cobonpue konferenční stoly Yoda Coffee Table (91 x 36 x 60)
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue konferenční stoly Yoda Coffee Table (91 x 36 x 60)

od 39 445 Kč

Kenneth Cobonpue designové konferenční stolky Oasis Coffee Table
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue designové konferenční stolky Oasis Coffee Table

od 67 618 Kč

Kenneth Cobonpue designové konferenční stolky Dreamcatcher Coffee Table (80 x 25 cm)
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue designové konferenční stolky Dreamcatcher Coffee Table (80 x 25 cm)

od 25 357 Kč

Kenneth Cobonpue designové konferenční stolky Dreamcatcher Coffee Table (100 x 35 cm)
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue designové konferenční stolky Dreamcatcher Coffee Table (100 x 35 cm)

od 32 602 Kč

Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Balou Coffee Table (průměr 90 cm)
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Balou Coffee Table (průměr 90 cm)

od 45 482 Kč

Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Balou Coffee Table (průměr 61 cm)
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Balou Coffee Table (průměr 61 cm)

od 33 407 Kč

Kenneth Cobonpue konfeerenční stoly Yoda Coffee Table (118 x 41 x 83)
KENNETH COBONPUE

Kenneth Cobonpue konfeerenční stoly Yoda Coffee Table (118 x 41 x 83)

od 54 739 Kč

Konferenční stolek, dub artisan, PAULI
Kondela

Konferenční stolek, dub artisan, PAULI

od 1 490 Kč

Konzolový stolek, dub/černá, KALISTO NEW
Kondela

Konzolový stolek, dub/černá, KALISTO NEW

od 650 Kč

Konferenční stolek, imitace mramoru/černá, ELVO
Kondela

Konferenční stolek, imitace mramoru/černá, ELVO

od 6 050 Kč

Konferenční stolek, ocel/čiré sklo/dub sonoma, PANTY NEW
Kondela

Konferenční stolek, ocel/čiré sklo/dub sonoma, PANTY NEW

od 1 250 Kč

Konferenční stolek, bílá/černá, BERTEL
Kondela

Konferenční stolek, bílá/černá, BERTEL

od 990 Kč

Kosmetický stůl Inci
Hanah Home

Kosmetický stůl Inci

od 2 999 Kč

Noční stolek BD White
Hanah Home

Noční stolek BD White

od 1 599 Kč

Televizní stolek Ova
Hanah Home

Televizní stolek Ova

od 1 399 Kč

Informace o produktu Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Matilda Coffee Table

Konferenční stolek Kenneth Cobonpue Matilda Coffee Table přináší do prostoru lehkost, jemnou strukturu a poetickou estetiku, která je charakteristická pro celou kolekci Matilda. Stejně jako u křesel a sedaček této řady i zde vychází design z motivu vrstvených, vějířovitých linií připomínajících jemně napnutou tkaninu unášenou větrem. Výsledkem je stolek, který působí vizuálně lehce, organicky a současně mimořádně sofistikovaně. Základ konstrukce tvoří pevný kovový rám, který je ručně oplétán širokými páskovými vlákny vytvářejícími charakteristický „skládaný“ efekt. Tento ruční proces dodává stolku jedinečný texturální výraz a jemnou plasticitu, díky nimž se stává nejen praktickým prvkem, ale i výtvarným objektem. Ruční výroba zaručuje, že každý kus nese vlastní osobitost a jemné nuance ve struktuře výpletu. Horní deska je tvořena kvalitním odolným materiálem, který poskytuje stabilní a snadno udržovatelnou plochu vhodnou pro každodenní použití. Její čistý tvar vytváří elegantní kontrast k organickým liniím podnože a umožňuje stolku vyniknout v široké škále interiérů i chráněných exteriérových prostor. Matilda Coffee Table výborně doplňuje ostatní prvky kolekce – od křesel až po velké sedačky – a umožňuje vytvořit harmonickou, esteticky jednotnou lounge sestavu. Zároveň však díky své vizuální lehkosti funguje také jako solitér, který dodá prostoru kultivovaný, moderní výraz. Kenneth Cobonpue Matilda Coffee Table je ideální volbou pro ty, kteří chtějí do svého interiéru či venkovního lounge vnést ruční řemeslo, jemné organické linie a nadčasovou eleganci. Je to stolek, který propojuje funkčnost, výtvarnost a přírodní inspiraci v jeden harmonický celek.

Produkt Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Matilda Coffee Table z kategorie konferenční stolky si můžete zakoupit v internetovém obchodě designpropaganda.cz za cenu 51 117 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Matilda Coffee Table od značky KENNETH COBONPUE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Matilda Coffee Table a také tipy, jak vybírat konferenční stolky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Matilda Coffee Table?

Aktuálně můžete produkt Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Matilda Coffee Table koupit již od 51 117 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Matilda Coffee Table?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu designpropaganda.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kenneth Cobonpue designové konferenční stoly Matilda Coffee Table skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.