Vše od Hanah Home

Konferenční stolek Double Mushroom Black

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

4home.cz
4home.cz Skladem
cena od
3 299 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Konferenční stolek Double Mushroom Black

Konferenční stolek Double Mushroom Black je ideálním doplňkem každého moderního interiéru. Elegantní černé provedení dodává prostoru nádech luxusu a noblesy, díky čemuž se stolek stane přirozeným středobodem vašeho obývacího pokoje.Stolek je vyroben z kvalitní melaminem potažené dřevotřís­kové desky o tloušťce 18 mm, která mu zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Robustní konstrukce zaručuje stabilitu i při každodenním používání a precizní zpracování podtrhuje jeho moderní vzhled.Díky rozměrům 120 × 40 × 60 cm poskytuje dostatek prostoru pro odkládání knih, časopisů, nápojů nebo dekorací. Praktické PVC pásky zároveň přidávají originální designový prvek, který zvýrazňuje celkový elegantní styl stolku.Parametry a specifikace: Materiál: melaminem potažená dřevotříska Tloušťka: 18 mm Rozměry: 120 × 40 × 60 cm (š × v × h) PVC pásky Barva: černá

Produkt Konferenční stolek Double Mushroom Black z kategorie konferenční stolky si můžete zakoupit v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 3 299 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Konferenční stolek Double Mushroom Black od značky HANAH HOME.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Konferenční stolek Double Mushroom Black a také tipy, jak vybírat konferenční stolky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Konferenční stolek Double Mushroom Black?

Aktuálně můžete produkt Konferenční stolek Double Mushroom Black koupit již od 3 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Konferenční stolek Double Mushroom Black?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 4home.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Konferenční stolek Double Mushroom Black skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Konferenční stolek Double Mushroom Black EAN kód?

EAN kód pro Konferenční stolek Double Mushroom Black je 8684282515333. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.