Vše od Hanah Home

Noční stolek Pal White

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 599 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

4home.cz
4home.cz Skladem
cena od
1 599 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Noční stolek Pal White

Dodejte svému interiéru nadčasový styl a funkční eleganci s tímto sofistikovaným nočním stolkem. Jeho čistý design, kvalitní materiál a praktické rozměry z něj dělají ideální doplněk každé moderní ložnice.Pozvedněte svou ložnici nadčasovou elegancíDíky kombinaci černobílého provedení, minimalistických linií a precizního zpracování působí stolek luxusně a zároveň klidně. Skvěle zapadne do skandinávských, hotelových i moderně laděných interiérů a dodá jim harmonický vzhled.Styl a praktičnost v jednomStolek je vyroben ze 100% melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, která zaručuje pevnost a dlouhou životnost. S rozměry 45 × 50 × 40 cm nabízí dostatek prostoru pro vaše noční potřeby. Spodní police o výšce 19 cm umožňuje praktické a přehledné uložení knih, časopisů či dekorací.Přeměňte svou ložnici v luxusní útočištěJeho univerzální styl vytváří příjemnou a klidnou atmosféru, která připomíná pohodlí pětihvězdičkového hotelu. Ať už chcete modernizovat svou ložnici, nebo jen dodat prostoru více pořádku a estetiky, tento noční stolek je ideální volbou.Technické údaje: Materiál: 100% melaminem potažená dřevotříska Tloušťka desky: 18 mm Šířka: 45 cm Výška: 50 cm Hloubka: 40 cm Výška police: 19 cm Barva: bílá

Produkt Noční stolek Pal White z kategorie konferenční stolky si můžete zakoupit v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 1 599 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Noční stolek Pal White od značky HANAH HOME.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Noční stolek Pal White a také tipy, jak vybírat konferenční stolky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Noční stolek Pal White?

Aktuálně můžete produkt Noční stolek Pal White koupit již od 1 599 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Noční stolek Pal White?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 4home.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Noční stolek Pal White skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Noční stolek Pal White EAN kód?

EAN kód pro Noční stolek Pal White je 8681875520903. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.