Vše od Hanah Home

Polička Kitaplik

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

899 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

4home.cz
4home.cz Skladem
cena od
899 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Polička Kitaplik

Tato nástěnná police, vyrobená s láskou a vášní, dodá vašemu obytnému prostoru nádech elegance. Vyrobena ze 100% masivního dřeva, vyzařuje pocit tepla a autenticity, přináší krásu přírody do vašeho domova.Pozvedněte svůj prostorProměňte své stěny v ohromující přehlídku stylu a sofistikovanosti. Naše nástěnná police je dokonalou kombinací funkčnosti a estetiky a poskytuje dostatek prostoru pro vystavení vašich oblíbených knih, dekorací a cenných vzpomínek.Uvolněte svou kreativituPopusťte uzdu své fantazii a uspořádejte své poklady na této univerzální polici. Její elegantní design a kovové držáky bez problémů doplní každý interiér, ať už se jedná o moderní byt nebo útulnou chalupu.Řemeslné zpracování v té nejlepší kvalitěKaždý kus je pečlivě ručně vyroben, což zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost věnovanou detailům. Přirozené variace barevného tónu a struktury dřeva činí z každé police jedinečné umělecké dílo, které dodá vašemu domovu charakter a šarm.Hlavní výhody produktu Kvalitní materiály: 100% masivní dřevo pro dlouhou životnost Ruční výroba pro jedinečný a autentický vzhled Elegantní kovové držáky pro stabilitu a odolnost Univerzální design vhodný pro různé interiéry Možnost vystavení knih, dekorací a dalších předmětů Rozměry: 60 x 16 x 62 cm Kovové držáky: Pro větší odolnost a stabilitu Nosnost police: 4 kg Celková nosnost: 12 kg Barva: Zlatá a hnědá

Produkt Polička Kitaplik z kategorie regály a poličky si můžete zakoupit v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 899 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Polička Kitaplik od značky HANAH HOME.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Polička Kitaplik a také tipy, jak vybírat regály a poličky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Polička Kitaplik?

Aktuálně můžete produkt Polička Kitaplik koupit již od 899 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Polička Kitaplik?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 4home.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Polička Kitaplik skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Polička Kitaplik EAN kód?

EAN kód pro Polička Kitaplik je 8682870729599. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.