Vše od Hanah Home

Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

4home.cz
4home.cz Skladem
cena od
3 299 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black

Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black představuje moderní a elegantní řešení pro obývací pokoj, kde se klade důraz na design i praktičnost. Kombinace antracitové a černé barvy působí sofistikovaně a snadno zapadne do moderních i industriálně laděných interiérů.Sestava se skládá z prostorného televizního stolku a dvou nástěnných polic, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro elektroniku, knihy i dekorace. Otevřené řešení podporuje přehlednost a umožňuje vytvořit osobitě uspořádanou zábavní zónu.Korpus je vyroben ze 100% melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, která zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Kovové nožky s výškou 18 cm dodávají stabilitu, vizuální lehkost a usnadňují úklid pod stolkem.Parametry a specifikace: materiál: 100% melaminem potažená dřevotříska tloušťka desky: 18 mm nožky: kovové výška nohou: 18 cm rozměry TV stolku: 180 × 48 × 30 cm rozměry nástěnných polic (2 ks): 22 × 60 × 21 cm barva: antracitová / černá

Produkt Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black z kategorie konferenční stolky si můžete zakoupit v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 3 299 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black od značky HANAH HOME.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black a také tipy, jak vybírat konferenční stolky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black?

Aktuálně můžete produkt Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black koupit již od 3 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 4home.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black EAN kód?

EAN kód pro Televizní stolek s policemi Chrome Anthracite and Black je 8683742126133. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.